Altinkaya oto kurtarma TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul il sınırları içinde verdiğimiz çekimli hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt gibi vasıta yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
kuruluş kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde onarım edilmesini sağlıyor, talebinize göre aracınızı götürülmesini arzuladığınız yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden yada web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesinde net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, Istanbul Çekici bazı pozisyonlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için korkusuzca bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma Istanbul Kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan biri de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genel olarak istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekici kamyon sahipleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara gereksinim bulunmaktadır. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, basit şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir sıra araç olmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla birlikte güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme önemli bir şeydir, nedeniyse kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *